Авдіївка отримала допомогу від Уманського району

Авдіївка отримала допомогу від Уманського району

Через масові обстріли з боку російсько-терористичних військ місто Авдіївка опинилося на межі гуманітарної катастрофи. Люди позбавлені тепла, електрики, житла та можливості нормального існування. З усіх куточків України мешканцям цієї території збирають гуманітарну допомогу.

Долучилася до цього і Уманська районна державна адміністрація, яка ініціювала збір будматеріалів для відновлення зруйнованих під щоденними обстрілами дахів будинків. Відгукнулися на це керівники сільськогосподарських підприємств: Віктор Шилюк – ТОВ “Новий Світ-Агро”, Петро Карачун – ТОВ “Аграрій СВ ПП”, Василь Бойко – ПП “Орієнтир Агро Б”, Валерій Литвинюк – ФГ «Світанок», Олександр Поліщук – ФГ “Росинка”, а також директор ДП «Уманське лісове господарство» Іван Назаревич.

Завдяки їх небайдужості вдалося зібрати шифер, дошки, цвяхи та блоки. Автомобіль і пальне для перевезення забезпечив керівник ТОВ “Прометей” Володимир Мальченко. Супроводжуючими стали працівники його підприємства, які не побоялися їхати в зону конфлікту: водій Віктор Лелека та головний інженер Віктор Осауленко.

Попри ризик потрапити під шквал вогню без захисного обмундирування, нині екс-голова районної державної адміністрації Віталій Олійник та голова районної ради Оксана Супрунець 5 квітня особисто відвезли цей вантаж в Авдіївку. Адже хотіли власним прикладом продемонструвати, що жителів Донбасу не кинули напризволяще, що вони – такі самі громадяни України, як і мешканці мирної зони. Та, звісно, морально підтримати, бо важко у таких умовах не зневіритися і сподіватися на добре майбутнє.

Очільники району зустрілися та поспілкувалися з головою Авдіївської військово-цивільної адміністрації Павлом Малихіним та передали будматеріали на відновлення чотирьох зруйнованих дахів. Вони були вражені масштабністю руйнувань будинків. Але більше – відвагою людей, які, попри регулярні обстріли бойовиків, не залишають своїх пожитків.

Авдіївка отримала допомогу від Уманського району

Авдіївка отримала допомогу від Уманського району

Люди були вдячні за отриману допомогу, яка дасть можливість пережити нелегкий час у їхньому житті, та в житті країни. Не можна залишати жителів міста Авдіївка наодинці з проблемами, потрібно об’єднуватись спільним бажанням підтримати тих, хто потрапив у біду. Бо це наше людське обличчя, так можна підвищити віру людей Донбасу в Україну та дати відсіч окупаційним військам агресора.

Повідомляє Уманська РДА

13 Квітня, 2017 в 12:52 / Переглядів: 918

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про