Христинівські рятувальники завітали до церкви

Великдень – найдавніше християнське свято, що встановлено на честь Воскресіння Ісуса Христа, одне з важливіших та довгоочікуваних християнських свят. Відстояти святкове богослужіння, запалити свічки та освятити пасхальні страви збирається велика кількість віруючих, що у свою чергу створює низку факторів небезпеки.
Одним з найпоширенішим фактором небезпеки є людський фактор, це і необережне поводження з відкритим вогнем, і недбале ставлення до заходів безпеки, і навіть навмисні дії, тощо. Неабияка небезпека криється і у самих храмах, оскільки значна частка їх побудована із дерев’яних конструкцій, що потребує особового ставлення з боку забезпечення їх протипожежного захисту. Такі будівлі, за Правилами пожежної безпеки, необхідно обробляти вогнезахисними речовинами, та встановлювати системи автоматичного пожежогасіння та пожежної сигналізації. Ще одним вразливим місцем у культових спорудах є електромережі та електричне обладнання, які за умов несправностей та порушень під час експлуатації можуть стати причиною виникнення пожежі.
З огляду на вищезазначене, з метою убезпечення прихожан та служителів храмів від виникнення нештатних ситуацій, 12 квітня представники Христинівського районного відділу Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області провели зустрічі з представниками релігійних установ району. Під час бесід, було звернуто увагу на питання дотримання правил пожежної безпеки на час проведення великих релігійних свят та зокрема Великодня. Фахівці ДСНС роз’яснили основні вимоги правил пожежної безпеки у культових спорудах, нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння, зокрема вогнегасниками, порекомендували провести протипожежні інструктажі та відпрацювання дій персоналу на випадок можливої пожежі.
На завершення, служителі храмів отримали тематичні пам’ятки та буклети. Як зазначають самі священнослужителі, подібні заходи є необхідними для того, щоб у разі виникнення надзвичайної події не розгубитись, діяти правильно та не занапастити собі та життю близьких.

Повідомляє Христинівська ДПРЧ

Фото Дпрч Христинівка.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про