Антон Яценко закликав місцевих активістів не чинити ніяких протиправних дій по відношенню до гурту «Время и Стекло»

Як відомо 7 квітня, на черговій сесії Уманської міської ради групка «отщепенцев», що називаються «активістами» заявила, що вимагає заборонити виступ гурту «Время и Стекло» у місті Умань. Обурився цією ситуацією народний депутат Антон Яценко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Активіст – це не той хто багато говорить, а той, хто своїми добрими вчинками покращує життя людей.

Переважна більшість з них не дружать із Законом: займаються рекетом, поборами, наркоторгівлею та іншими  ганебними діями.

«Вважаю, що такі особи повинні сидіти у норі, і навіть не показуватись, а не повчати інших» ,- написав Антон Яценко.

Як повідомив нардеп, коли проходив збір кошти на операцію Стасу Лисенку, у якого виявили пухлину стовбуру головного мозку, ніхто  цих «активістів» і «патріотів» навіть пальцем не ворухнув, щоб хоч якось допомогти хлопчику.

Нардеп закликав усіх активістів від будь-яких протиправних дій по відношенню до гурту «Время и Стекло».

«Поки я народний депутат буду робити все можливе для того щоб на моєму окрузі не було нетерпимості до творчості людей» , — заявив депутат-мажоритарник.

Антон Яценко звернувся до керівництва Уманського відділу поліції, Служби безпеки та Уманської міської ради з проханням проконтролювати ситуацію та створити безпечні умови для проведення сьогоднішнього концерту у місті, (квитки на який уже придбали тисяч уманчан, які є прихильниками творчості гурту «Время и Стекло»), не допускаючи ніяких ганебних дій з боку «активістів-негідників», які намагаються тероризувати все місто.

Нагадаємо, що вночі з 5 на 6 квітня невідомі обілляли червоною фарбою банер гурту «Время и Стекло».

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про