Смілянська “Спеціалізована медико-санітарна частина №14” залишилась без фінансування

ДЗ «СМСЧ № 14» МОЗ України створена у 1985 році, і обслуговує не тільки жителів міста та району, а й жителів інших областей і районів – Кіровоградської області, Кам’янського, Шполянського, Городищенського та інших районів. Стаціонар закладу розрахований на 175 ліжок. У зв’язку з обмеженим фінансуванням у 2015 році, стаціонар скорочено до 70 ліжок. Поліклініка розрахована на 375 відвідувань у зміну.

Стаціонар забезпечений всім необхідним для комфортного перебування хворих. Заклад має потужну базу в урологічному, фізіотерапевтичному, діагностичному та клініко-діагностичному напрямках, сучасно укомплектований оперблок. В установі працюють висококваліфіковані спеціалісти. ДЗ «СМСЧ № 14» МОЗ України має зручне географічне розташування в межах міста, району, області та всієї України.

На теперішній час в ДЗ «СМСЧ № 14» МОЗ України критична ситуація: заклад не включено до мережі фінансування на 2017 рік, не виплачується заробітна плата, ростуть борги за комунальні послуги. 156 працівників закладу та членів їх сімей залишились без засобів до існування, що призводить до соціальної напруги.

За I квартал 2017 року в стаціонарі проліковано 525 осіб, до поліклініки звернулося і отримало медичну допомогу 15 тис. 15 осіб.

Але, незважаючи на відсутність фінансування, заклад працює в звичайному режимі та обслуговує своїх пацієнтів.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про