Уманські правоохоронці здійснили цілий ряд заходів з попередження дитячого травматизму на дорогах

Фото Леси Усенко.

З метою профілактики та попередження дорожньо-транспортних пригод за участю неповнолітніх співробітники уманської поліції здійснюють превентивні заходи з вихованцями навчальних закладів регіону. Повідомляє речник Уманського відділу поліці в ГУНП в Черкаській області Леся Усенко.

Так, інспектори з дорожнього нагляду Уманського відділу та районного відділення поліції відвідали ряд закладів на території обслуговування, серед таких Сушківська загальноосвітня школа, Бабанська школа інтернат, Уманський державний агротехнічний коледж, Уманський професійний аграрний ліцей, Уманські загальноосвітня школа №10 та інші. А студенти Уманського державного педагогічного університету завітали до стін Уманського районного відділення поліції. У кожній зустрічі була єдина мета – довести до молоді загальноприйняті правила поведінки на вулицях населеного пункту, та безпосередньо на проїзній частині. При цьому правоохоронці посилалися на норми правил дорожнього руху. Адже кожна ДТП не виникає на дорозі стихійно, а є наслідком ряду умов, які її породили.

Співробітники поліції наголошували, що основною причиною ДТП – є порушення норм безпеки дорожнього руху, чи взагалі відсутність елементарних знань основних пунктів Правил дорожнього руху.

Інспектори з дорожнього нагляду довели до слухачів ряд життєвих прикладів, які були у їх практиці, та відповіли на всі питання малечі щодо правил поведінки на дорозі. Подібні превентивні заходи такого спрямування триватимуть і на далі.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про