Стало відомо, хто і з якою метою пошкодив банер гурту “Время и стекло” в Умані

«Якщо вони зробили свій вибір на користь Росії то хай там і виступають…» З таким  словами  виступив депутат від партії «Свобода» на черговій сесії Уманської міської ради. Громадські організації «Свобода», «Азов» і «Самооборона» підняли питання заборони  в Умані концертів українських артистів, що виступають в Росії. Про це пише Вечірня Умань

«В той час як в країні йде війна вони заробляють гроші в країні окупанта, я зараз говорю про гурт «Время и Стекло»,  які  28 лютого виступали в Росії а 8 квітня приїдуть з концертом в Умань. 29 березня на громадських слуханнях ми піднімали це питання і всі громадські організації підтримали нас,» – зазначив  Сергій Яремчук, депутат від партії «Свобода».

Пропозицію відмінити завтрашній концерт  депутатами було відхилено,  так, як люди вже придбали  квитки, і про відміну варто було говорити раніше.

«Своє негативне ставлення до тих хто виступає в Росії ми плануємо висловити самим артистам у  день концерту,» – зазначив Сергій.  В якій  формі воно буде, активісти поки що не повідомляють.

Нагадаємо, в Умані невідомі обілляли червоною фарбою банер гурту «Время и Стекло». Фото

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про