Дві українки намагалися ввезти до Польщі зенітну гармату

 Дві українки намагалися ввезти до Польщі корабельну зенітну гармату
Дві українки намагалися ввезти до Польщі корабельну зенітну гармату. Про це повідомляє ДЖЕРЕЛО

Дві громадянки України намагалися ввезти до Польщі через пункт пропуску “Ягодин-Дорогуськ” 30-міліметрову шестиствольну гармату автоматичної корабельної артилерійської установки АК-630, видавши її за гідравлічний елемент.

Агенція внутрішньої безпеки Польщі тимчасово арештувала у цій справі на три місяці чотирьох громадян України.

Як повідомив речник міністра-координатора з питань спецслужб РП Станіслав Жарин, елемент зброї радянського зразка виявлено 31 березня в мікроавтобусі з українською реєстрацією.

AK 630

Зазначається, що польська спецслужба разом з поліцією і Митною службою в рамках цієї справи провела обшуки в місці, куди везли елемент озброєння, а також іще одне приміщення. В результаті виявлено 1,3 тис. пачок цигарок без акцизу, а також затримано ще двох осіб.

Усім чотирьом громадянам України у Польщі висунуто звинувачення у скоєнні злочину за статтею 263 п.1 щодо “нелегального обороту товарами, технологіями і послугами стратегічного значення для безпеки держави, а також для збереження міжнародного ладу і безпеки”.

Затримані особи не визнають своєї провини у спробі перевезення елементу артилерійської системи і стверджують, що вони не знали про справжнє призначення вантажу. Слідство у цій справі веде Агенція внутрішньої безпеки Польщі під наглядом прокуратури міста Холм.

Артилерійська установка АК-630 є на озброєнні Морських сил Польщі.

AK 630 Warship

 

7 Квітня, 2017 в 14:29 / Переглядів: 1051

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Україна

Тэги: ,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про