Новина дня: Україні надали безвізовий режим в країнах Європи

Картинки по запросу безвіз

Європейський парламент на пленарному засіданні в Страсбурзі проголосував за введення безвізового режиму для громадян України в країнах Євросоюзу. За відповідне рішення проголосували 521 депутата ЄП з 647. Посли країн ЄС мають затвердити це рішення 26 квітня.

Законодавчі зміни будуть опубліковані в Офіційному журналі Євросоюзу після того, як їх підпишуть президент Європарламенту, а також відповідний представник країни-голови Ради Євросоюзу (Мальта). Рішення вступить в силу через 21 день після публікації.

bezviz 2

Напередодні у Європарламенті відбулися дебати щодо надання безвізу Україні. Деякі депутати виступили з критикою внесення змін в Україні до законодавства про запобігання корупції, зокрема, у частині електронного декларування.

 

Проти безвізу для України висловилися лише деякі депутати, які сповідують праву націоналістичну і євроскептичну ідеологію. Окрім того, троє євродепутатів внесли поправку в резолюцію, яка пропонує відмовити Україні в безвізі. Проте така позиція не має підтримки у Європарламенті. Про це повідомляє Тиждень.ua.

Інформацію взято із сайту 04744.info

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про