Антон Яценко підтримав ініціативу студентів про запровадження пільгового проїзду в місті Умань

Антон Яценко підтримує ідею студентів Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини про запровадження пільгового перевезення для всіх студентів міста Умань на період навчального процесу. Про це нардеп заявив на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук»:

«Повністю підтримую таку ініціативу студентів, оскільки вважаю, що ціна 4,5 грн. за проїзд у автобусах є завищеною! А враховуючи те, що кожен студент щомісяця витрачає від 210 до 500 гривень за проїзд у міському транспорті зі стипендією 1100 грн., це призведе до масового збідніння молоді».

Антон Яценко підкреслив, що мер Умані разом з компанією-перевізником ТОВ «Круїз-Авто» намагається нажитися на уманчанах, тому люди повинні протестувати проти некомпетентного керівництва у разі підняття тарифів на проїзд.

«Компанія-перевізник ТОВ «Круїз-Авто», заручившись підтримкою колишнього директора, а наразі мера міста Олександра Цебрія, продумала «хороший» план збагачення на людях. Та, головне, щоб вони не вдавились такими здобутками. Якщо ж ціну за проїзд піднімуть до 4,5 грн., закликатиму всіх до бойкоту та акцій протесту», — заявив Антон Яценко.

Нардеп також заявив, що спільно з депутатською фракцією партії «Відродження» в Уманській міській раді буде докладати максимум зусиль, аби завадити підняттю тарифів на міський транспорт.

Нагадємо, Студрада Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини створила петицію, в якій пропонується запровадити пільгове перевезення для всіх студентів міста Умань на період навчального процесу.

#АнтонЯценко#Умань#тарифи, #громадськийтранспорт#захистгромадян#студенти#уманчани

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про