Черкасами курсує особливий автобус (відео)

4 квітня в першій пожежно-рятувальній частині Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС відбулась знакова подія. В урочистій обстановці було презентовано інформаційно-агітаційний автобус.
Після дворічної паузи, на маршрутах громадського транспорту, які курсують вулицями міста з‘явився автобус з нанесеною на кузов соціальною рекламою «Служби порятунку 101».

Фото Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.
«Це перша машина з лінійки агітаційно-інформаційних, які у найближчий час будуть курсувати на найбільш популярних маршрутах транспортної системи міста, – зазначив начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС Андрій Хижняк. – Головна мета цього проекту, постійно нагадувати містянам про важливість дотримання правил безпеки, і я переконаний, що помітивши цей автобус, люди підсвідомо замисляться над цим питанням», – висловив своє переконання Андрій Анатолійович.

Фото Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.
За словами міського голови Анатолія Бондаренка: «Реалізація цього проекту стала черговим кроком, на шляху вдосконалення системи цивільного захисту в місті. Це один із напрямків спрямований на покращення обізнаності населення щодо питань пожежної та техногенної безпеки, популяризації професії рятувальника. Проект було реалізовано в рамках одного з розділів міської програми покращення пожежної та техногенної безпеки, на яку з міського бюджету передбачено до 4 мільйонів гривень», – зазначив Анатолій Васильович

Фото Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.
Символічно, що першими пасажирами цього маршрутного автобусу стали кадети та панянки ліцейного класу Черкаської гімназії ім. О.Луценка. Юні гості спілкуючись із рятувальниками, малу змогу познайомитися із технікою, спорядженням та обладнанням, яке є на озброєнні пожежно-рятувального підрозділу. Познайомитися із функціонуванням оперативно-координаційного пункту Управління.
Згодом, зайнявши місця у салоні агітаційного автобусу діти вирушили на екскурсію до пожежно-рятувальної виставки.
За старовинною традицією, яка існує в пожежно-рятувальних частинах, перш ніж полишити територію частини, новий транспорт пройшов під символічною аркою утвореною струменями пожежних стволів.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про