В Умані туристичний сезон ще не почався, а вхід в дендропарк вже платний

Софіївка для туристів тепер платна цілий рік. Таку інформацію повідомив директор дендропарку «Софіївка», після того, як в соціальних мережах з’явилися фото, де працівники парку, до початку сезону беруть гроші за вхід з  хасидів.  


«З минулих років, всі добре знають, що вхід у «Софіївку» стає платним 1 травня! Цю картину я спостерігала 30 березня. Два чоловіка стоять на вході в парк і беруть гроші з хасидів, та не приховуючи кладуть їх у свої кишені. Коли цих два «бізнесмена» побачили, що я почала їх фотографувати, почали кричати, що подадуть на мене до суду і сфотографували мою машину.На цих фото Ви можете побачити, як одна з хасидок повернулася і просила повернути переплачені гроші! Тому що, як виявилося, вони з одних беруть 30, а з других 25 гривень з людини!» –  розповідає уманчанка Наталія Майданюк на своїй сторінці у Фейсбук.

Як з’ясували журналісти, з 2017 року вхід у «Софіївку» платний цілий рік, та чомусь на жодному вході в дендропарк, чи на сайті «Софіївки» такого повідомлення немає.

«З нового року для туристів ми запровадили платний вхід круглий рік,  така  система діє у всіх великих парках країни. Вхід до початку сезону коштує 20 гривень з людини. Цього-річ ми відкриємо сезон після Паски, вхід для дорослих подорожчає і буде коштувати 40 гривень, для дітей – 25. Вартість екскурсії підніметься до 30 гривень для дорослих і 20 для дітей.» – розповів директор «Софіївки» Іван Косенко.

Те що повідомлення про платний  вхід не були оприлюднені, директор парку пояснив тим, що в них зараз оновлюється сайт, і пообіцяв, що на усіх входах в дендропарк з’являться оголошення.

 

Інформацію взято із сайту Вечірня Умань

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про