Як вберегти телефон від зловмисників – порадили у черкаській поліції

Результат пошуку зображень за запитом "телефон вкрали"

У сучасному світі, напевно, кожна людина є власником мобільного телефону. Ринок пропонує покупцям безліч моделей, які вирізняються своєю функціональністю, а відповідно і ціною, але поряд зі значним поширенням мобільного зв’язку постала проблема крадіжок самих телефонів, повідомляє сектор комунікації поліції Черкаської області.

Значна кількість крадіжок мобільних відбувається в громадському транспорті та місцях значного скупчення людей, оскільки зловмисникові у такій ситуації значно легше наблизитися до своєї жертви, поцупити її річ та, відповідно, зникнути непоміченим.

Черкащанам пропонують прості поради, які допоможуть зберегти мобільний телефон:

– не класти мобільний телефон у зовнішні кишені одягу;

– не давати у руки незнайомцям свій телефон, пояснюючи відмову тим, що телефон розряджений;

– у громадському транспорті звертати увагу на осіб, що знаходяться поряд, якщо деякі з них викликають підозру та сумніви – перейти в інше місце;

– пильно стежити за речами, прямуючи вулицею, не потрібно демонстративно розмахувати ними, адже це найлегший спосіб для злочинця скористатися моментом;

– не залишати речі без нагляду на тривалий час або у малознайомих людей.

Аби не стати жертвою пограбування та завадити зловмиснику вчинити злочин треба уникати безлюдних, неосвітлених місць. У вечірній час краще ходити там, де більший рух автотранспорту та є перехожі.

Якщо все ж станеться ситуація щодо викрадення телефона, не треба зволікати та негайно звернутися за допомогою до правоохоронців, адже вірогідність затримання злочинця по «гарячих слідах» набагато вища, ніж через деякий час.

Для пошуку мобільного телефону правоохоронцям необхідно знати  ідентифікаційний номер телефону, що називається ІМЕІ-кодом. Тому, власникам мобільних надзвичайно важливо зберігати документи на телефон, в яких вказується даний номер.

Повідомляючи до Національної поліції про крадіжку мобільного телефону, необхідно детально та правдиво вказати обставини, під час яких сталася подія. Та пам’ятайти, що згідно зі статтею 383 Кримінального кодексу України за надання завідомо неправдивого повідомлення про вчинення злочину, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі строком до двох років.

 

4 Квітня, 2017 в 14:14 / Переглядів: 785

Теми: Події,Суспільство,Україна,Умань,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про