Зять обікрав банківські рахунки тещі

Пов’язане зображення

Тетяну Савіщенко із Черкас обікрав чоловік дочки. Зняв гроші із всіх її банківських карток, пише “Прочерк“.

“Все почалося з того, коли моя донька зустріла хлопця і вони прийшли жити до мене. Хата є, я живу одна, то чому б ні? Однак у мене почали пропадати речі. Але спершу думала, що просто не туди їх поклала. Згодом на телефоні почали зникати смс-повідомлення. Звернулася до знайомого. А він і питає: “А хто тобі їх вимикає?”. Я здивувалася, та вирішила, що це був технічний збій. Пройшов ще час і раптом мені прийшло повідомлення, що я заборгувала банку 49 гривень”, – розповідає Тетяна.

Після цього потерпіла звернулася в Приватбанк, де мала рахунки.

“Перевірили пенсійну, соціальну картки, кредитну картку – по нулях. Банк одразу все заблокував і наступного дня мене викликали у відділ безпеки. Там мені показали всі перерахунки. Виявилося, протягом місяця в мене знімали екстрені кошти. Поки я спала, вночі чоловік моєї доньки брав у мене телефон і поступово знімав кошти. Коли вже на кредит почали нараховуватись відсотки, тоді я й отримала смс-сповіщення. Служба безпеки банку порадила мені звернутися до міліції. Я написала заяву. Була здивована, що банк взагалі був в стороні, немов це його абсолютно не стосується”.

Зять Тетяни за цю крадіжку відсидів 5 років. Суд зобов’язав всі кошти повернути тещі.

У прес-службі Приватбанку міста Черкаси відповіли, що борг рахують за Тетяною Савіщенко, бо вона була власником рахунків. Крім того, суд прийняв сторону фінустанови про повне відшкодування.

4 Квітня, 2017 в 06:41 / Переглядів: 1069

Теми: Кримінал,Події,Україна,Черкащина

Тэги: ,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про