За вихідні Смілянщина горіла 9 разів (відео)

Фото Ірины Лисенко.

Зважаючи на різке збільшення кількості займань сухостою та з метою попередження виникнення трагічних наслідків, Смілянський районний відділ Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах. Про це повідомляє Провідний інспектор Смілянського РВ Управління ДСНС України у Черкаській області, Лисенко Ірина Вікторівна.
Не випалюйте стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводьте відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, не кидайте недопалки та сірники на суху трав’яну підстилку. Утримайтесь від розведення багать у лісових масивах. Стежте, щоб діти не бавилися з вогнем.
У випадку виникнення пожежі чи іншої надзвичайної ситуації негайно звертайтесь до «Служби порятунку за номером 101».
Упродовж минулої доби в Смілянському районі виникло 9 загорань сміття, трави, залишків сухої рослинності, від 3-х випадків з яких загоралися надвірні спопуди.

Posted by Ірина Лисенко on Monday, 3 April 2017

Зокрема, 2 квітня на диспетчерський пункт Смілянської 12 Державної пожежно-рятувальної частини внаслідок випалювання сухостою мало не згоріло 3 надвірних будівлі в с. Плескачівка, с. Носачів, с. Ротмистрівка Смілянського району. Вогонь оперативно ліквідували рятувальники Смілянського підрозділу ДСНС.
Причиною загорання в усих випадках стало випалювання сухої трави, яке через сильний вітер люди не змогли контролювати.

Пожежі сухої трави цієї доби виникли також у м. Сміла 4 рази та с. Гуляйгородок Смілянського району.
Причиною всіх пожеж являється необережність громадян під час поводження із відкритим вогнем.

Posted by Ірина Лисенко on Monday, 3 April 2017

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про