Школи звітуватимуть в інтернеті про отримані кошти та їх витрати

Новини, як знайти роботу

Батьки зможуть контролювати і розуміти, скільки грошей школа отримала з бюджетів, сказала міністр освіти і науки.

Як повідомляє Ліга.Новини, з посиланням на міністр освіти і науки Лілію Гриневич, з метою запобігання неналежного використання коштів, що виділяються навчальним закладам, а також зловживань батьківськими внесками в законі про освіту закладено норму, згідно з якою школи повинні оприлюднити інформацію про свої витрати. Лилия Гриневич

“У проекті закону про освіту, який прийнятий в першому читанні, ми записали обов’язкову норму для кожного навчального закладу України публікувати на своїх інтернет-сторінках чіткий звіт про їх доходи як з бюджетних джерел, так і від батьків, і їх витратах, і тому все стане прозорим і зрозумілим, і батьки зможуть контролювати і розуміти, скільки грошей цей навчальний заклад і на що саме отримало з бюджетів – як державного, так і місцевого рівня “, – сказала Гриневич.

Вона зазначила, що також потрібно подолати таке явище, як репетиторство, коли вчителі свідомо не надають на уроках весь необхідний матеріал, таким чином, стимулюючи додаткові заняття.

“Ми працюємо і з батьківським організаціями, щоб це вчасно виявляти Ми розуміємо, що тут потрібно працювати над підвищенням соціального статусу вчителя.”, – Сказала Гриневич.

Джерело: http://alt.ck.ua/shkoly-povynni-oprylyudnyty-svoi-vytraty-v-interneti-grynevych/
Альтернатива -новини Черкащини © alt.ck.ua

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про