Адміністрація сайту “Рідний край” ніколи не стверджувала, що Карен Аракелян причетний до викрадень авто в Умані

В статті, яка була опублікована на порталі Рідний Край (http://ridnyi.com.ua/) під заголовком: «До Умані повертаються 90-ті. Aрмянська банда віджимає бізнес» 18 березня 2017 року було написано про те, що з початку 2017 року в Умані викрадено 5 елітних авто таким же методом, як “працював” Карен Аракелян на заправці.

Хочемо уточнити, що не маємо ніяких фактів та здогадок щодо винних у викраданні цих авто, і під словами «таким же методом» автор статті хотів сказати, що ці автомобілі були взламані та викрадені за допомогою сканеру сигналізації. Таким методом викрадається більшість елітних автомобілів в наш час, що робить майже неможливим визначити осіб, що скоїли ці злочини.
Редакція приносить свої вибачення за невірно викладений матеріал, що міг привести до неправильної формування читацької думки та можливого обвинувачення осіб не причетних до цієї справи.

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Рідний Край » Конфлікт щодо кавомобілів Coffee Mobile вичерпано Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] В інтернеті з’явилось відео власника кавових автомобілів Coffee Mobile, де він дав пояснення щодо статті, що була опублікована на порталі Рідний Край 18 березня та уточнення адміністрації щодо статті згаданої вище, переглянути можете тут. […]