Десять місць для весняної подорожі поблизу Черкащини

Не знаєте куди поїхати навесні та полюбляєте відпочинок на природі? Тоді підбірка ідей для подорожі від mandry.ck.ua саме для вас!

1. Холодний Яр, село Мельники, Черкаська область

Кожної весни, наприкінці лютого, початку березня, а інколи середини, Холодний Яр вкривається килимом із підсніжника складчастого. У квітні там можна подивитись ще й на рідкісний тюльпан дібровний.

2. Урочище Бакаївка, околиці міста Золотоноша, Черкаська область

На схилах поблизу київської траси росте червонокнижна рослинка – шафран сітчастий. Неподалік знаходиться Красногірський жіночий монастир, його теж можна буде відвідати.

3. Ірдинь, Черкаська область

Любителі природи обов’язково мають побувати на Ірдинському болоті. Навесні тут все буяє і цвіте, а під ногами бігають черепашки і повзають вужі.

4. Тясминський каньйон, місто Кам’янка, Черкаська область

Хоч сам каньйон не такий великий, як в Буках, але теж вартий уваги, тим паче знаходиться він біля автостанції.

5. Чорний Ліс, село Водяне, Кіровоградська область

Чорний ліс знаходиться в Олександрівському і Знам’янському районах Кіровоградської області. Через ліс проходить автотраса Київ–Дніпропетровськ і залізнична лінія на Знам’янку. В лісі знаходиться містичне озеро без дна Берестувате, яке оповите легендами.

6. Дендропарк в місті Кропивницький.

Саме тут, в центрі України, знаходиться дендропарк, у якому  навесні квітнуть 150 тисяч тюльпанів. Колекція вразить будь-кого. Також у дендропарку є атракціони.

7. Урочище Каскади, село Злинка, Кіровоградської області.

Урочище одне з небагатьох місць в Центральній Україні, де є водоспади. Ідеальне місце для мандрівки на вихідні з наметом.

8. Межигір’я , Київська область.

Відвідувати колишню резиденцію президента краще навесні, коли тут все квітне і буяє.  Територія музею корупції просто величезна,  краще пересуватись по ній на велосипеді.

9. Крутьки, Чорнобаївський район, Черкаська область.

В сосновому лісі, поблизу села, знаходиться мальовниче озеро Кузьмінське – ідеальний варіант для вікенду з палаткою поблизу Черкас. Краще всього їхати у травні, коли озеро ще повноводне, а вода уже тепла.

10. Ромашкова поляна в Дахнівці.

Розташована вона неподалік від Дахнівсьої Січі. Кожен рік у травні тут квітне безліч ромашок та інших квітів.

2 Квітня, 2017 в 20:58 / Переглядів: 1446

Теми: Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про