Благодійники забезпечать ліками, хворих на діабет Черкащини

Благодійний фонд передав ліки для черкащан, хворих на цукровий діабет
kaniv-rada.gov.ua

У межах проекту “Стоп Діабет!” до Канева завітали представники благодійного фонду “Фармварта” на чолі із засновником Денисом Шевченком, повідомляє прес-служба Канівської міської ради.

Із благодійним фондом Канів співпрацює уже більше півроку. Так, за 7 місяців місто отримало безкоштовно лікарських препаратів на суму близько 4 млн. грн. Цього разу засновник фонду Денис Шевченко приїхав також не з порожніми руками – привіз другу партію медикаментів для хворих на цукровий діабет.

– За вартістю виробника тут ліків на суму 41 тис. грн. В аптеках ці ж препарати коштуватимуть усі 70 тис.грн., – розповідає Денис Шевченко. – Кількість препаратів обмежена, адже охочих взяти участь у проекті “Стоп Діабет!” багато. Наразі ми співпрацюємо із 127 лікувально-профільними закладами країни, які отримують від нас ліки. Утім, Канів був серед перших міст, з якими ми почали співпрацювати. До вас ми завжди їдемо з великим задоволенням. Приємно, коли влада зацікавлена і працює для людей, тому ми завжди знаходимо можливість виділити партію ліків й для Канева.

Серед отриманих медикаментів – усесвітньо відомий цукрознижуючий препарат “Метфогама” (30 упаковок) і “Тіогама” (20 упаковок).

Лікар-ендокринолог Канівської ЦРЛ Юрій Колінько повідомив, що наразі в канівській лікарні з діагнозом цукровий діабет перебуває на обліку 1600 пацієнтів.

У зв’язку з тим, що кількість препаратів обмежена, на засіданні комісії було прийнято рішення, що ліки відпускатимуться за рецептами від лікаря-ендокринолога і розповсюджуватимуться, як і було раніше, через територіальний центр управління соцзахисту.

Джерело: ВІККА

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про