Черкаські військові, травмовані в АТО, візьмуть участь у змаганнях за кордоном

У вересні в Канаді, у місті Торонто відбудуться змагання військовослужбовців, які отримали поранення під час бойових дій – INVICTUS GAMES. Вперше, в подібних змаганнях братимуть участь і військові з України, повідомляє офіційний сайт цих спортивних змагань.

Фінальний етап відбору і тестування збірної команди України відбувся у січні цього року. Команда складатиметься з 15 осіб основних гравців, та 15 запасних. Серед основних гравців жителі Черкащини Артем Лукашук, Вадим Мазніченко та Олег Остапенко.

Фото: Олександр Рибалка

Довідково: Атрем Лукашук служив у 25-ій бригаді аеромобільних військ. Брав участь в антитерористичній операції на Сході України.  Осколочне поранення руки, ноги, тулуба та контузію отримав в Углегорську  у серпні 2014. Проходив лікування на Україні та в Литві. не зважаючи на поранення змагатиметься у бігу та велошосе.

Мазніченко Вадим служив в Черкаському 14 ОМПБ у зоні антитерористичної операції. Поранення отримав у Старогнатівкі Донецької області у вересні 2014 року під час мінометного обстрілу від якого йому відірвало праву ногу і ліву руку. Реабілітацію проходив в США, де йому дали спортивні протези. З того часу і почав займатися спортом. Вже брав участь в 10 км. марафоні морської піхоти США.

Олег Остапенко учасник бойових дій в Афганістані, втратив там ногу. Вже без кінцівки проходив військову службу в добровольчому батальйоні “Донбасс” в зоні антитерористичної операції на Сході України. Змагатиметься у стрільбі з луку.

Про Все

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про