КП “Уманьводокнал” коментує інформацію стосовно звинувачень у використанні техніки в особистих цілях

В мережі інтернет з’явилась інформація щодо зловживання службовим становищем головним інженером КП «Уманьводоканал» Ткаченком О.В.

За дорученням директора КП «Уманьводоканал» інформацію було перевірено. Ситуацію прокоментував головний інженер Олег Ткаченко:
«Так, дійсно 30-31 березня на території приватної оселі в с. Іванівка, проводяться роботи з буріння свердловини приватною організацію. Для частини робіт з підготовки ділянки та забезпечення технологічних процесів, офіційно на КП «Уманьводоканал» виписано дві одиниці техніки (екскаватор та автомобіль із бочкою), які були проплачені згідно діючих тарифів підприємства, що підтверджують відповідні заява та квитанції проплати. Ніякого зловживання не було.»

«Якщо довіряти анонімному повідомленню та робити завчасні висновки без перевірки, без жодних офіційних запитів та публікувати суперечливу, неправдиву інформацію завчасно – це, як мінімум, не професійно з точки зору журналістики. Також, хочу додати, що цей факт використання неправдивої інформації може бути наслідком помсти або зведення рахунків з адміністрацією водоканалу. Так як, останнім часом активізувалась робота із боржниками, відключення злісних неплатників, а також принциповий підхід до врегулювання техніко-економічних питань водопостачання/водовідведення, тепер «домовитись» не вдається, а треба вчиняти по Закону та згідно регламентів, що непорядним абонентам звісно не подобається», зазначив директор КП «Уманьводоканал», Юрій Токарев.

Нагадаємо, сьогодні зранку на адресу сайту “Рідний край” надійшла інформація стосовно того, що уманчани звинувачують головного інженера КП “Уманьводоканал” у зловживанні службовим становищем. КП “Уманьводоканал” дало відкритий коментар на своїй сторінці у Фейсбук, з чим і ознайомлюємо містян.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про