В Умані триває спір стосовно встановлення містка

Вже не перший місяць триває конфлікт між уманською владою та паломниками-хасидами, що проживають в окремому районі міста. Все почалося з того, що Інспекція з благоустрою міста Умань взялася перевіряти законність встановлення малих архітектурних споруд по місту і прибирати ті, що не мають відповідних дозвільних документів.

Під такий перелік попав місток, що розташований в районі паломництва: хасиди встановили його з певних релігійних переконань, але дозволу на зведення не отримували, тому споруду вирішено було знести. Через це виник конфлікт між паломниками та провладними структурами. На демонтаж довелося викликати ще й правоохоронні органи.

Місток було прибрано, але на його місці з’явився новий, і, знову ж таки, інспектори з благоустрою принципово поставилися до такого ходу подій: Закон один для всіх – спершу дозвіл, а тоді будівництво.

Нещодавно у хасидів-паломників було свято. І на сайті “Рідний край” йшлося про те, що хасиди встановили тимчасовий місток. Як зазначає сайт “Харедім10”, дозволу на установку моста громада ще не встигла отримати, але день народження рабина завжди відзначається дуже широко і святково, так що було прийнято рішення звести “времянку”.

Інспекція з благоустрою прокоментувала цю подію: “Інспекцією з благоустрою м.Умань надано припис на усунення порушень, а саме прибрати тимчасовий місток через вул. Косинки Григорія. Дане питання взято на особливий контроль.” – йдеться у повідомленні.

Нині в районі паломництва тимчасового містка офіційно немає, а фактично – є.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про