Історія про порятунок уманського кота (відео)

Posted by Natascha Romanenko on Thursday, 30 March 2017

29 березня до уманських рятувальників звернулися мешканці будинків на вулиці Пролетарській які просили зняти з дерева чорного кота, який вже кілька діб знаходиться на висоті понад 30 метрів. Повідомляє речник ДСНС в Черкаській області Костянтин Проценко.
За їх словами, на дерево молодий кіт потрапив рятуючись від агресивних родичів. Врешті, його переслідувачі полишили гонитву та злізли з дерева, а перелякана тварина опинилася на самій верхівці, звідки самостійно спуститися на землю вже не могла.
Важко сказати, що примусило мешканців навколишніх будинків проявити людяність. Можливо вплив дітей, які розгорнули серед дорослих справжню довготривалу терористичну акцію «врятуйте кота», можливо нічні зворушливо-переконливі скарги чорниша, як би там не було, але вже на другу добу, люди переповнені милосердя зателефонували до Служби порятунку.

Врахувавши обставини, і те що його долею переймалася велика кількість дорослих та дітей, рятувальники оперативно відреагували на виклик. Встановивши під тополею автодрабину, фахівці ДСНС піднялися на гору і повернули тварину на землю.
Тож, як з’ясувалося, на відміну від відомої пісні, непереливки чорному котові буває не завжди, в Умані, схоже чорних котів люблять.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про