В Умані хасиди збудували тимчасовий міст

Хасидської громади Умані вдалося тимчасово звести міст над місцями старих поховань, що веде до могили рабі Нахмана з Бреслава, щоб Коени змогли відзначити день народження праведника.

Як зазначає сайт “Харедім10”, дозволу на установку моста громада ще не встигла отримати, але день народження рабина завжди відзначається дуже широко і святково, так що було прийнято рішення звести “времянку”.

Як повідомляв портал IzRus, міст був побудований Бреславський об’єднанням у вересні минулого року між вулицями Раббі Нахмана з Бреслава і Пушкіна, так як там було виявлено старий цвинтар. Коенам заборонено проходити по місцях поховань, і без моста вони не могли підходити до могили цадика. 26 січня цього року влада знесла міст, хоча не мали на це дозволу Державної архітектурно-будівельної інспекції. Знесення моста супроводжувався насильством – поліція розганяла паломників кийками.

В середині березня сектор моста, вивезений муніципалами, був повернутий єврейській громаді. Її керівництво почало переговори з мерією про отримання постійного дозволу на його повторне зведення.

ДЖЕРЕЛО

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Рідний Край » В Умані триває спір стосовно встановлення містка Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] свято. І на сайті “Рідний край” йшлося про те, що хасиди встановили тимчасовий місток. Як зазначає сайт “Харедім10”, дозволу на установку […]