Послуга сімейного патронату запрацює в Черкаській області

В області завершується робота із запровадження послуги сімейного патронату. Програму підготовки кандидатів у патронатні вихователі вже пройшли чотири сім’ї з Христинівського, Золотоніського, Тальнівського районів та міста Сміли, повідомляє “ВІККА” із посиланням на прес-службу Черкаської ОДА.

Черкаським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю спеціалістів Товариства Червоного Хреста в Черкаській області організовано навчання кандидатів по наданню першої долікарської допомоги дітям.

За результатами тренінгового курсу успішно проведено співбесіду з кандидатами Золотоніського району. Днями відбулася співбесіда з кандидатами у патронатні вихователі у м. Сміла за участю заступника міського голови, представників обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей обласної державної адміністрації та тренера Благодійного фонду “Партнерство “Кожній дитині” (м. Київ).

На зустрічі також були присутні представники суб’єктів із соціальної роботи міста, які увійдуть до міждисциплінарної команди з надання послуги патронату у місті. Навчання такої команди та підписання договору органу опіки і піклування з родиною буде наступним етапом у запровадженні цієї послуги.

– вік: від 35 до 60 років (для жінок) і від 35 до 65 років (для чоловіків);

– перебувають у зареєстрованому шлюбі і проживають на спільній житловій площі з чоловіком (дружиною);

– одинокі особи, які проживають на спільній житловій площі з іншим повнолітнім членом родини, який готовий стати помічником патронатного вихователя;

– мають позитивний досвід виховання дітей;

– мають власне житло або офіційно його орендують;

– члени родини, які спільно проживають із кандидатами, дали офіційну згоду на таку діяльність;

– мають достатній рівень матеріального забезпечення;

– не позбавлялися батьківських прав;

– мають відповідний стан здоров’я;

– не мають судимостей, в тому числі і члени сім’ї, які спільно проживають з кандидатами;

– готові виконувати обов’язки патронатних вихователів на професійній основі;

– розуміють свої сильні та слабкі сторони.

Всі, хто має бажання стати патронатними вихователями, можуть звертатися до районних та міських центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Черкаського обласного центру (0472) 63-54-97, 63-05-54. Більше інформації про патронат можна дізнатися на сайті www.patronat.in.ua.

30 Березня, 2017 в 07:58 / Переглядів: 836

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про