На Черкащині школярка заснувала справжню сільську газету

9-класниця Олена Доценко, що навчається в степанецькій школі на Канівщині, готує до виходу в світ перший номер газети про своє село. Все потрібне для цього в дівчини вже є: ідея, кошти, команда.

– Це буде газета сільсько-шкільного формату, яка розповідатиме про життя в моєму селі, – каже дівчина. – Збирати інформацію, робити фото та вирішувати інші питання допомагатиме команда з шести моїх друзів. Голова села дає папір для друку, школа  – приміщення та принтер, а поширити газету по селу допоможе мама, вона  працює листоношею.

Таку ініціативу Олені Доценко вдалося втілити в життя завдяки  її участі в програмі  «Майстерня сільських ініціатив», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, ГО «Молода Черкащина», а також БФ «Урожай-громаді» та ТОВ «НВФ «Урожай». Написавши власний проект і захистивши його, Олена отримала кошти, за які придбала диктофон як інструмент для збору інформації . Частина коштів піде на доставку тиражу з друкарні, що в Черкасах. А щоб газета була ілюстрована фотографіями, Олена Доценко тепер матиме ще й власний фотоапарат. Сучасну техніку юній журналістці вручив днями директор ТОВ «НВФ «Урожай» Васецький Олег.

– Охоче підтримую ініціативну молодь. Олена – представниця якраз таких молодих людей, які не сидять мовчки вдома і не сердяться, що їм чогось бракує. Щоб почати щось змінювати, треба принаймні почати діяти, а саме: здобути знання, знайти можливість, підібрати команду. Все, вперед! Насправді, активна життєва позиція серед молодих людей – нині велика рідкість. Тому тим, хто грамотно підходить до пошуку шляхів реалізації своїх проектів, – зелене світло. Такі діти –  лідери майбутнього  громадянського суспільства, – наголошує Васецький Олег. – Їх не можна втрачати, а навпаки, – всіляко підтримувати.

Джерело: Дзвін

29 Березня, 2017 в 19:27 / Переглядів: 1172

Теми: Події,Політика,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про