Холодноярівці не готові до урочистостей, які традиційно заплановані на квітень

У селі Мельники Чигиринського району повністю відсутня туристична інфраструктура. Ситуація − критична, а вже за місяць Мельники прийматимуть гостей з усієї України на урочистості, присвячені 100-річчю Української Народної республіки. Про це на сесії обласної ради сказала депутат Валентина Коваленко, передає кореспондент УНН-Центр.

“До Мельників Чигиринського району 30 квітня приїде декілька десятків тисяч українців, як це буває щороку. Цього року, коли заплановані масштабні заходи з вшанування холодноярських героїв, їх може бути ще більше. А в селі відсутні найелементарніші зручності, відсутня інфраструктура, щоб зустріти гостей на достойному рівні. Зараз активісти власними силами намагаються відновити головний майдан села. Але вони потребують допомоги і підтримки”, − сказала Валентина Коваленко.

Вона запропонувала звернутися до віце-прем’єр-міністра В’ячеслава Кириленка і терміново вжити заходів щодо відродження села, яке було останнім збройним форпостом УНР.

Додамо, що силами жителів Мельників та патріотів з інших регіонів у селі встановлено близько десятка пам’ятників та стел, якими вони прагнули вшанувати пам’ять про героїв Холодного Яру.

29 Березня, 2017 в 16:36 / Переглядів: 1154

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про