Закордонний паспорт відтепер можна зробити і в Шполі

За інформацією завідувача Шполянського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Черкаській області Валентини Щіпанської, закордонний паспорт можна замовити терміновий, нетерміновий, біометричний, а також другий діючийРаніше бажаючі відбути за кордон на роботу чи на відпочинок жителі району за виготовленням закордонного паспорта мусили їхати до обласного центру. Згодом послуга дещо наблизилася до нас і вже надавалася у сусідніх Звенигородці і Городищі. А вже майже місяць закордонні паспорти розпочали виготовляти і в Шполі.

За інформацією завідувача Шполянського районного сектору Управління державної міграційної служби України в Черкаській області Валентини Щіпанської, закордонний паспорт можна замовити терміновий, нетерміновий, біометричний, а також другий діючий. Вона звернула увагу на те, що бажаючим замовити такий документ фотознімків з собою приносити не потрібно, оскільки їх виготовляють просто у паспортному столі на спеціальному обладнанні.

Як повідомила В.П. Щіпанська, у Шполянському районному секторі УДМС України в Черкаській області можна отримати послугу із виготовлення  нового виду документів – внутрішнього паспорта – ID – картки.

Паспорт громадянина України у формі картки оформлюється з 14 років. Для громадян, які досягли 14-річного віку та отримують паспорт вперше – така  послуга надається безоплатно. Особам віком від 14 до 18 років паспорт громадянина України у формі картки видається зі строком дії 4 роки. Тим, кому виповнилося 18 років, ID-картка видається на 10 років. Можливість  отримання внутрішнього паспорта – ID – картки мають і громадяни,  що змінюють прізвище чи втратили паспорт, або ті, хто мусять замінити його через непридатність.

Виготовити ID – картку  можуть за бажанням і ті  жителі району, які прийшли у підрозділ міграційної служби, щоб вклеїти фото у зв’язку  із досягненням віку  25 – 45 років. Проте вони мають вибір – вклеїти фото у старий зразок паспорта чи виготовити новий, пластиковий.

За словами Валентини Петрівни, з першого листопада нинішнього року звичні паперові паспорти узагалі припинять виготовляти, натомість виготовлятимуть лише у формі картки. «Але це зовсім не означає, що громадянам необхідно поспішати замінити свої паспорти на ID – картки, — запевнила вона. — Паперові паспорти продовжують діяти, до того ж, у закладах та установах нашого міста поки ще не встановили спеціальних зчитувачів інформації, закладеної в паспорті-картці.

27 Березня, 2017 в 19:31 / Переглядів: 1966

Теми: Події,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про