В Умані телеканал СТБ шукає веселих татусів для участі упрограмі «Хата на тата»

Цього тижня в Умані телеканал «СТБ» відбирав учасників соціально-розважального шоу «Хата на тата». За умовами проекту, мама отримує сім днів незабутнього відпочинку, а татусь лишається на господарстві. Якщо татко впорається з власними дітьми, усіма хатніми клопотами та завданнями проекту, то сім’я отримає грошову винагороду.

 

 

Критерії відбору героїв:

 

У подружжя повинно бути не менше, ніж двоє дітей, віком від 1,5 до 18 років.

 

Сім’я має жити в квартирі або приватному будинку, площею не менше 60-70 м.кв., оскільки вмістити всю необхідну техніку для зйомок програми в однокімнатних квартирах, кімнатах гостинного типу та гуртожитках неможливо.

 

Герої шоу – це веселі, амбітні, орієнтовані на перемогу татусі. Холерики або сангвініки за характером, які нічого не вміють робити по господарству, однак хочуть потрапити у цю захоплюючу пригоду – лишитися на тиждень без дружини. (Татусь із шоу «ХАТА на ТАТА» – душа компанії, у селі чи то районі його знають усі, він хоче на всю Україну продемонструвати свої найкращі якості, здібності, вміння).

 

Героїні шоу– це мами, котрі мріють про відпочинок і реалізацію своїх найзаповітніших задумів і планів.

 

Герої-діти – це енергійні, веселі (подекуди гіперактивні), різнобічно розвинені дітлахи, в яких є багато бажань, хоббі, інтересів.

Інформацію взято із сайту 04744.info

25 Березня, 2017 в 23:17 / Переглядів: 1885

Теми: Події,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про