Жертви заради видовищ: житель Черкащини став донором аби справити пишне весілля

Не зважаючи на економічну кризу в Україні, романтики ще не перевелися. І щоб втілити свої грандіозні мрії в реальність, часто відчайдухи готові піти на, здавалося б, безглузді та ризиковані вчинки.

Аби весільний день запам’ятався на все життя, мешканець Канівського району став донором нирки. Про це розповідають його друзі та родичі, які побажали залишатися невідомими. Молодий юнак продав свою нирку, аби розбагатіти на легкі гроші. Пересадку робили в Німеччині. Він ні з ким не радився, тому рідні не змогли вчасно відмовити відчайдуха. Батьки весь час думали, що він за кордоном працює на плантаціях з полуницею. Зізнався лише тоді, коли вирішив одружуватися і гроші на весілля виділив із заробленого. Наречена про “оборутки” підприємливого хлопця дізналася вже після свята, але не покинула його.

На жаль, це не перша історія про заробітки на весілля власним здоров’ям серед українців. Не так давно мережею ширилася інформація про юнака зі Львівщини, який теж продав свою нирку, але не дожив до цього дня. Батьки дізналися про операцію тільки після експертизи.

А ще півроку тому росіянин вирішив йти на таку ж операцію, аби розрахуватися за кредит, взятий на весілля ще 3 роки тому.

Чим керуються молоді люди, коли йдуть на такий вчинок – ми не знаємо. Проте народна мудрість стверджує, що найголовніше – це здоров’я і його ні за які гроші не купиш. Тому слід сотні разів подумати, чи вартує один день з життя таких жертв.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про