На Черкащині є диво-двір, повністю прикрашений справжніми картинами (фото)

Жашків. Зелений Ріг. Василь Миколайович Лихопій

Жашківщина – край справжніх талантів. У цьому легко впевнитись, завітавши на подвір’я до Василя Миколайовича Лихопія. 69-річний народний митець знаний не лише у своєму рідному Зеленому Розі, а й далеко за його межами.

Художній талант у чоловіка прокинувся ще у юному віці, коли він вступив до Лубенського лісного технікуму. Згодом, під час служби на воєнно-морському флоті Василь Миколайович не забував про живопис, намагався знайти будь-яку вільну хвилинку для творчості. Пізніше життя занесло на Галичину, де наш земляк і пропрацював усе життя педагогом у системі ДТСААФу.

Весь цей час Василь Миколайович тужив за своєю маленькою батьківщиною, саме тому, ледь вийшовши на пенсію, взяв квиток для себе й дружини і повернувся до Зеленого Рогу. Тепер село може пишатись своїм сусідом, адже Василь Лихопій – не лише живописець, а й столяр, який майструє безліч прекрасних меблів. Та більше всього вражають саме картини, які розміщені просто на стінах хати, на паркані майстра:

«Малюю я швидко. Найдовше лагодив ось цю – з давньогрецьким сюжетом. Почав 1 січня, а готова вона була уже 14-го. А решта – ті, які менші за розміром – за 1-2 дні, отож, темп напружений. За основу беру деревоволокнисте полотно, фарби – прості фасадні. Масляні не підходять, адже картини на вулиці, ледь дощ – і від них нічого не лишиться. Та погода, все ж, робить свою справу. Життя моїх малюнків – близько 2 років, але фантазія – невичерпна. Тому є уже безліч нових задумів».

Ледь не кожен день до Василя Миколайовича приїжджають туристи, батьки привозять своїх дітей, аби ті подивились на галерею просто неба. На щастя, вихідних у ній немає, отож, завітайте і Ви!

ДЖЕРЕЛО

25 Березня, 2017 в 10:02 / Переглядів: 1596

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,,

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Рідний Край » На Черкащині чоловік продовжує прикрашати власний двір картинами Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] раніше ми повідомляли, що На Черкащині є диво-двір, повністю прикрашений справжн…Попередні картини були інші, але не менш […]