Корсунські лісівники спільно з школярами відновлюють ліс

На Черкащині триває Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Ряд природничих заходів із залученням підростаючого покоління організували у Корсунь-Шевченківському лісгоспі.

111

Днями за ініціативи лісничого Яснозірського лісництва Леоніда Буруля учні місцевого шкільного лісництва долучилися до прибирання лісових масивів від засмічення.

– Для нас це вже стало доброю традицією щовесни спільно з школярами прибирати ліс. Така робота не лише очищає довкілля, а й має виховний характер. Адже після таких санітарних робіт діти не можуть дозволити собі залишити сміття в лісі та, навіть, роблять зауваження дорослим, – наголошує лісничий Яснозірського лісництва Леонід Буруль.

1Після прибирання лісових просторів учасники акції перейшли до надзвичайно важливої та водночас нелегкої справи – посадки лісу. Разом лісівники та юні природолюби заліснили площу майже в 1 гектар у Яснозірському лісництві, висадивши сіянці дуба червоного та сосни звичайної.

– Нам надзвичайно приємно, що кожного року до лісокультурної кампанії долучається молодь. Ми з упевненістю можемо сказати, що нам є кому передати свій досвід, оскільки створення лісів та догляд за ними – це справа усіх поколінь, – додає головний лісничий Корсунь-Шевченківського лісгоспу Іван Дерев’янко.

Слід зауважити, що членами Яснозірського шкільного лісництва проводиться значна робота упродовж всього року – по збору лісового насіння, розвішуванню годівничок у лісах та багато іншого. Постійно відбуваються  тематичні уроки та лекції на природоохоронну тематику, застосування ж отриманих теоретичних знань на практиці забезпечують лісівники.

– Загалом цього року у лісгоспі заплановано створити понад 160 гектарів лісових насаджень. Нині проводиться активна робота по залісненню лісових масивів і більшу частину запланованого ми вже виконали. Тож можемо констатувати, що роботи із садіння лісів вже на завершальному етапі, – зазначає директор Корсунь-Шевченківського лісгоспу Василь Яценко.

2 SAM_2313

 

Черкаське обласне управління
лісового та мисливського господарства

24 Березня, 2017 в 18:28 / Переглядів: 1231

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про