22 березня уманські рятувальники здійснили 5 виїздів

О 12:10 в м. Умань по вул. Енергетична, 5 черговим караулом по взаємодією з поліцією проводилось витягування з колодязя теплотраси трупа чоловіка
(безхатченко) віком близько 50 років, особа встановлюється.
О 13:03 на пункт зв’язку частини надійшло повідомлення, що в селі Берестівець Уманського району на відкритій території виникла пожежа сухої трави на площі 200 м.кв. До ліквідації надзвичайної ситуації було направлено черговий караул 14 ДПРЧ. Причина необережне поводження з вогнем
Пожежу локалізовано о 14:20, ліквідовано о 14:40.
О 14:20 на пункт зв’язку частини надійшло повідомлення, що в місті Умань по вул. Комарова на відкритій території виникла пожежа сухої трави та розповсюдилась на без господарчу надвірну споруду, вогнем знищено суху траву та надвірну споруду.
Завдяки правильним та професійним діям рятувальників пожежу вдалося локалізувати о14:56 та ліквідувати о 15:20.
О 16:07 на пункт зв’язку частини надійшло повідомлення, що в с. Степківка Уманського району на вікритій території виникла пожежа сухої трави на площі 300 кв.м. На ліквідацію пожежі було відправлено черговий караул Уманських рятувальників.
О 16:00 на пункт зв’язку частини надійшло повідомлення про те що, в Уманському районі на а/ш Київ Одеса 226 км. сталась ДТП за участю автомобіля DAF, постраждалих та загиблих немає. Особовим складом чергового караулу надавалась допомога по змиванню палива із дороги.

Шановні громадяни Уманський районний відділ Управління ДСНС України у Черкаській області застерігає жителів та гостів нашого міста дотримуватись правил пожежної безпеки. Якщо ви стали свідком надзвичайної ситуації телефонуйте до СЛУЖБИ ПОРЯТУНКУ за номером 101.

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про