Антон Яценко привітав усіх з Міжнародним Днем води!

22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Привітав усіх зі святом народний депутат України Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Як повідомив нардеп, для нього це свято має особливе значення, оскільки  за період його діяльності, як народного депутата, вдалося вирішити проблему цілодобового водопостачання у містах Умань, Христинівка, а також в районі Нового Міста, сіл Аврамівка та Летичівка Монастирищенського району.

У 2016 році майже на 80 % вирішено проблему  з цілодобовою водою у селищі Верхнячка Христинівського району, де було побудовано дві черги водогону, а у цьому році народний депутат планує завершити третю чергу. Також здійснено реконструкцію водогону у селі Шарин Уманського району та інших селах. У найближчих планах нардепа – відкрити ще два водогони у селах  Халаїдове Монастирищенського району та Сичівка Христинівського району.

«Зазначу, що за мого сприяння реалізовано проект по реконструкції та будівництву  4-х об’єктів у місті Христинівка, які значно покращать екологічну ситуацію у Христинівському районі, сприятимуть зниженню рівня захворюваності населення та, в першу чергу, дадуть змогу людям споживати чисту воду», – наголосив парламентар.

За словами нардепа, аналогічні проекти впроваджені і в місті Умань. Наразі здійснюється переоснащення повітродувної станції каналізаційно-очисних споруд КП «Уманьводоканал» та завершуються роботи по будівництву нового колектора по вул. Чкалова.

У цей святковий день Антон Яценко побажав, щоб у оселях всіх людей завжди була цілодобова вода!

«Вода – це життя! Як народний депутат, буду робити все можливе для того, аби  повністю вирішити проблему цілодобового водопостачання у містах, селах і селищах на своєму окрузі!», – написав нардеп на своїй сторінці у Фейсбуці.

На правах реклами

22 Березня, 2017 в 22:51 / Переглядів: 615

Теми: Політика,Суспільство

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про