На Жашківщині діти демонстрували свої знання з основ безпеки життєдіяльності

Cьогодні, 20 березня в Жашківському районі у стінах Дитячого будинку творчості перемогу виборювали 7 команд із місцевих шкіл у Жашківському районному етапі Всеукраїнського Фестивалю ДЮП. Перемогу здобула команда “Шторм”. Про це повідомляє Жашківський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області.
З вітальним словом до учасників та присутніх у залі від Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Черкаській області також звернувся заступник начальника – полковник служби цивільного захисту В’ячеслав Перевізник.
“Сьогодні нам вдалося влаштувати свято для дітей Жашківського краю та в ігровій та веселій формі донести найбільш важливі правила безпеки життєдіяльності. Кожен учасник змагань зробив свій значний вклад у попередження виникнення надзвичайних ситуацій, адже із 100-відсотковою впевненістю можна сказати, що ці діти – не лише самі не порушуватимуть правила безпеки, а ще й проводитимуть агітаційну роботу серед своїх однолітків” – наголосив В’ячеслав Миколайович.

Фото Жашківський районний сектор Управління ДСНС України у Черкаській області.

20 Березня, 2017 в 20:08 / Переглядів: 915

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про