Беззаконня у кабінеті голови христинівської РДА Денисюк Л. М.

Нещодавно на просторах соцмереж з’явилося відео, на якому Банар В. В. поновлений заступник голови хритинівської РДА прийшов до кабінету голови христинівської РДА Денисюк Л. М. за для того, щоб владнати питання пов’язані з відновленням на вищесказану посаду. Те що відбулося в кабінеті, просто шокує.

Ситуація яка склалась в Христинівському районі показує що керівництво району фактично немає,є купка рейдерів-земельщиків які пролобіювали призначення голови адміністрації Денисюк А.М і все. Саме гірше в цій ситуації те, що в такий відповідальний період для району, та й для всієї держави в цілому, коли по всій країні іде процес децентралізації, об’єднання громад з послідуючим виділенням коштів на розвиток інфраструктури в Христинівському районі цей процес повністю зупинений головою РДА.

Брехня, склоки, введення в оману сільських голів зі сторони останньої заставили замкнутись сільських голів в собі і сконцентруватись на роботі в своїх громадах,відклавши процес об’єднання до кращих часів, що може привести взагалі до зникнення району як територіальної одиниці,тому що у Верховній Раді вже проголосовано законопроект 55.20, який дозволяє об’єднання територіальних громад розташованих в межах суміжних районів. Відповідно при відсутності ініціативи з боку влади до процесу об*єднання межі району можуть бути суттєво зменшені або район взагалі ліквідовано. А якщо ми втратимо при об’єднанні частину громад то не зможемо утримувати й фінансувати районну лікарю, школи, ФАПи та Будинок Культури.  Але не тільки це розвалює район із середини: рейдерські захоплення та перерозподіл землі в районі не дають спокою і надії в завтрашньому дні сільгосптоваровиробникам.

Відсутність елементарних знань в економіці і відсутність здорового глузду веде до втрат коштів районного бюджету. Ось декілька прикладів: на заміну вікон в районній лікарні було виділено з районного бюджету майже 200 тис. грн. Не дивлячись на рекомендації спеціалістів депутатського корпусу, відділу містобудування та архітектури встановлювати двохкамерні вікна на вимогу голови поставили однокамерні. Внаслідок чого в лікарняних палатах температура зимою стала нижчою ніж до заміни вікон. Те ж саме зі встановленням твердопаливного котла в Христинівську ЗОШ №1.  Мало того що не було використано можливість провести модернізацію котельні за рахунок коштів ДФРР “Державний фонд регіонального розвитку” або з фонду соціально-економічного розвитку, які без проблем фінансують такі проекти. Натомість із районного бюджету виділили 510тис грн. , закупили котел незрозумілої марки та походження,не правильно визначили необхідну потужність,не провели закупку через систему “прозоро”.

В результаті такої безгосподарності маємо температуру в класах в зимові місяці 10-13 градусів. Це при тому, що громадська рада при Христинівській РДА не один раз звертала увагу голови адміністрації на ці жахливі факти,комісійно виходили фіксувати температурний режим,також були і звернення батьків в адміністрацію,але всі отримували одну і ту ж відповідь від Денисюк:”Цього не може бути, ви всі обманюєте”. Прикладом безгосподарності й безвідповідальності також є ситуація яка склалась в Христинівській ЗОШ №2. майже 2 роки стоїть ні дня не працювавши нова котельня на твердому паливі,побудовона за кошт ДФРР та співфінансування з районного бюджету. По-перше,держава виділила кошти,тому і повинен бути ефект від виділених коштів і реалізації проекту. Це і енергонезалежність ,і зменшення споживання газу. А економічний ефект прорахований в документації більше 1 млн. грн.,а що натомість ми маємо? Недоотримання коштів до районного бюджету,порушення умов співпраці з ДФРР бо однією з умов фінансування проекту є терміновий запуск об*єкта і звіт про економію і доцільність даного об*єкта.

Не можна не згадати про екологічну проблему району восени та зимою 2016-2017 року. Безпрециндентна вирубку лісу та посадок “дуб,вільха,граб” привела майже до знищення деяких лісо полос,які захищали ґрунт від суховію. Все це відбувалось за пасивного споглядання адміністрації під керівництвом Денисюк Л.М., і відсутності відповідної реакції з її боку. Просимо провести перевірку з залученням КРУ ,даних фактів безгосподарності,бездіяльності то проф непридатності і фінансових порушень голови РДА Денисюк Л.М.

Картинки по запросу денисюк людмила миколаївна

20 Березня, 2017 в 15:48 / Переглядів: 7204

Теми: Політика,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про