4-річний хлопчик з Черкащини потребує операції за кордоном

У 4-річного катеринопільчанина Станіслава Лисенка лікарі виявили пухлину мозку, яка потребує складної операції за кордоном, повідомляють «Вісті Черкащини».

Мама хлопчика Юлія Тищенко розповідає:

«Десь після 10-го січня я помітила, що Стасик якось дивно, боком тримає голівку, коли я до нього звертаюся. Пішли в Катеринополі до окуліста, той ніяких захворювань зору у нас не виявив, але направив у Черкаси. Черкаський офтальмолог підтвердив думку колеги й направив нас до невропатолога, а останній – на МРТ. У результаті обстеження виявили новоутворення. Лікарі запропонували ввести рідину, щоб визначити, чи це доброякісна пухлина, чи злоякісна. Злоякісна мала перейняти колір уведеного розчину. В нашому випадку пухлина змінила колір тільки ледь-ледь, в окремих місцях. Тож це або початкова стадія раку, або доброякісне утворення.

Далі ми об’їздили кілька клінік – Інститут нейрохірургії імені Ромоданова (Київ), Національний інститут раку (Київ), «Кібер- клініка Спіженко» (Київ), Клініка «Лісод» (Київ, ізраїльська). Скрізь нам відмовили в операції, посилаючись на те, що пухлина розташована у дуже небезпечному місці, яке відповідає за серцево-судинну систему та дихання. Нам пояснили, що наш випадок – один на мільйон. За такі операції можуть взятися тільки справжні «ювеліри» нейрохірургії, і то за наявності відповідного обладнання. В Україні ніби такого немає.

Була в нас невеличка надія на кібер-ніж. Це коли за допомогою радіохірургії висушують пухлину. Але й у цій процедурі нам відмовили, зіславшись на вік дитини. Єдине, що нам пропонували – зробити хімію, але казали, що ефекту від неї буде небагато. Лікарі пояснили, що Стасик хилить головку, бо пухлина затисла йому зоровий нерв, йому зараз двоїться в очах, і він так ніби шукає ракурс, щоб не двоїлось зображення. Прогнозів конкретних щодо росту пухлини не дали. Не знають, скільки в нас часу – місяць чи рік. Сказали, що утворення ростиме разом із дитиною.

Наразі ми звернулися до благодійного фонду МОЗ, і там нам пообіцяли допомогти знайти клініку, яка візьметься за оперування Стасика. Від однієї знайомої чула, що такі операції найкраще роблять в Ізраїлі. Коштують вони понад 20 тисяч доларів (це без проживання та реабілітації). У нас таких грошей і близько немає. Я тільки-но вийшла на роботу, працюю на АЗС, і відразу ж пішла на лікарняний, а чоловік робить завгоспом у Будинку культури. Благаємо усіх небайдужих допомогти нашому синочку, оскільки самотужки ми з цією бідою не впораємось. Мене часто люди запитують, як я тримаюся. Знаю одне – Стасик буде жити, других варіантів у мене просто немає.

Мій рахунок у ПриватБанк: 4149 4978 5409 5157 ─ Тищенко Юлія Миколаївна. Телефон: 098 92 75 901»

В офіційній групі хлопчика з’явився Висновок головного дитячого нейрохірурга, позаштатного спеціаліста МОЗ про те, що в Україні не можуть надати належного лікування.

 

 

20 Березня, 2017 в 15:24 / Переглядів: 1311

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,,

2
Залиште коментар

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Малюка, для якого відомі зірки збирали гроші, вже прооперувалиРідний Край » Хлопчика з Черкащини, якому за 3 дні на лікування назбирали колосальну суму, прооперували Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про