В Умані ведуться переговори щодо відновлення зруйнованого мосту по вул. Пушкіна

Сектор зруйнованого муніципальними властями Умані моста коенів, який вів над місцями поховань до могили рабі Нахмана з Бреслава, повернули хасидськой общині в місті. Чи буде міст знов побудований, чи очікуються нові зіткнення з властями?

Сектор зруйнованого муніципальними властями Умані моста коенов, який вів над місцями поховань до могили раббі Нахмана з Бреслава, повернули хасидськой общині в місті. Як повідомляє видання “Умань Шалом”, протягом майже двох місяців після демонтажу, що супроводився биттям поліцією єврейських паломників, керівництво общини вимагало повернути цю ділянку мосту, і в кінці минулого тижня муніципальні власті пішли їм назустріч.

Як повідомляв портал Izrus, міст був побудований Бреславським об’єднанням у вересні минулого року між вулицями Раббі Нахмана з Бреслава і Пушкіна, оскільки там було виявлено старе кладовище. Коенам заборонено проходіть по місцях поховань, і без моста вони не могли підходити до могили цадика. 26 січня цього року власті знесли міст, хоча не мали на це дозволу у Державній архітектурно-будівельній інспекції. Знесення моста супроводжувалося насиллям — поліція розганяла паломників палицями.

У керівництві Бреславського об’єднання відзначають, що не знають, коли міст буде побудований заново. Як наголошується, ведуться переговори з місцевими властями і якщо вони дадуть свою згоду, його можна буде відновити протягом трьох діб.

Джерело: IzRus

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про