В Україну суне погіршення погоди

В Україні дощитиме

На вихідних в Україні дощитиме, падатиме мокрий сніг та пануватиме сильний вітер.

Про це повідомила синоптик Наталка Діденко.

 

Це свіже супутникове фото показує. що до нас суне чергове погіршення погоди.
А, отже, вихідними треба готуватися до дощу, мокрого снігу, сильного вітру, коливань атмосферного тиску та мігреней з крутіннями колін, сонливості, перепадів настрою та інших судинно-соматичних проявів.
Конкретніше.
18 березня ніч та ранок більше на заході негода погуляє, потім протягом дня посунеться на схід, а, отже, ввечері та вдень вже північ та схід потраплять у опади. Центр та схід жонглюватимуть – опади, прояснення, дощ – сонце.
Температура в суботу – без особливих змін. Вночі 0+5, місцями до 0-2 морозу, вдень +4+9, Чернівці, Одеса, Миколаї, Херсон, Запоріжжя, Донецьк. Луганськ і навколо – до +10+12 градусів.
19 березня, у неділю, погода в Україні комфорту не обіцяє – дощ, мокрий сніг та сильний вітер. Ще й трохи навіть похолодає. скрізь +3+8 градусів.
У Києві найближчої ночі та вранці буде сухо. а ось вдень хмарність збільшиться і можливий невеликий дощ. Надвечір у суботу знову прояснить.
А в неділю черговий атмосферний фронт знову і в столицю принесе какубеку – дощ, може ще й мокрий сніг та сильний поривчастий вітер і температуру повітря ледь-ледь +5+6 градусів.
Для найоптимальнішого планування найближчого нашого життя – 23 березня, на Всесвітній, між іншим, День метеоролога, 24 березня, та наступними вихідними соловейки у серці затьохкають, пуховики полетять у темні кутки, темні окуляри оселяться на носах, вулиці зарясніють нарешті яскравішим та легшим одягом – саме з середини наступного тижня до нас прийде людське потепління.
Але поки що треба перечекати ще ці холодні вихідні.

17 Березня, 2017 в 21:08 / Переглядів: 1402

Теми: Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про