Уманчани скаржаться на засмічені двори

Користувачі соцмереж скаржилися на неприбрану територію біля вулиць Ворошилова та Р. Люксембург у місті Умань. Дописувачі звинувачували у недопрацюванні ТОВ «Екоклінер», що займається вивезенням відходів по місту та районі.

Ситуацію дослідила Електронна громадська приймальня м.Умань. Роз’яснення зробив керівник ТОВ «Екоклінер», Ігор Володимирович Сокур. З його слів, дане сміттєзвалище є одним з найбільших в місті. На вивіз великогабаритних відходів, які не вміщаються у контейнери для сміття, за даною адресою договорів не укладалося.

Якщо порівнювати, за 2015 рік з даного сміттєзвалища було вивезено 39 м.куб. твердих побутових відходів, а у 2016 році – 60м.куб. Нагадуємо,що вивезення ТПВ відбувалося знову ж таки без заключених договорів з товаристовом.

Наразі дано доручення та менеджери ТОВ «Екоклінер» відвідують мешканців відповідного району для заключення договорів на вивезення великогабаратних відходів.

Простішими словами: люди самі не цікавилися, як здійснюється вивіз ТПВ у їх районі і продовжували зносити сміття.

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Уманчани скаржаться на засмічені вулиці | Про Головне Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] Користувачі соцмереж скаржилися на неприбрану територію біля вулиць Ворошилова та Р. Люксембург у місті Умань. Дописувачі звинувачували у недопрацюванні ТОВ «Екоклінер», що займається вивезенням відходів по місту та районі, пише Рідний край.  […]