У Черкасах патрульні штрафували пішоходів-порушників

Адміністративне покарання очікує на черкаських пішоходів, які нехтують правилами і ходять там, де їм зручно.
Лише за кілька годин, у центрі міста, інспектори патрульної поліції склали 14 протоколів відносно пішоходів-порушників.

“Часто люди переходять дорогу поза переходами, поміж потоком машин, нехтуючи елементарними правилами і своєю безпекою”, – каже патрульний Олександр Остапенко.

Особливо жваво порушують Правила на центральних вулицях – Смілянській та бульварі Шевченка, поруч із центральним ринком.

“Свої дії порушники обгрунтовують по-різному. Поспішають, незручно розміщені зупинки, не помітили переходу і тому подібне”, – додає Олександр.

За перехід дороги у невстановленому місці передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 127 КУпАП.

“З тими, хто намагався перейти дорогу у невстановленому місці та вчасно передумав, ми проводили профілактичні бесіди. Розповідали, що порушувати і жертвувати своїм здоров’ям не можна бо вдома на них чекають рідні. Втім, були і такі, хто вперто йшов посеред проїзної частини, за такі вчинки черкасці отримали від нас протоколи”, – зауважив поліцейський.

Через свою квапливість і намагання скоротити шлях, люди й потрапляють під колеса автомобілів. Тож, патрульна поліція Черкас нагадує, що пішохід зобов’язаний дотримуватись правил дорожнього руху на рівні з іншими його учасниками!

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про