Будьте обачливі! На Черкащині зафіксували новий вид шахрайства

Картинки по запросу вид шахрайстваУ халепу потрапила 27-річна мешканка приміського села. Через соціальні мережі в Інтернеті жінка звернулася до краян, аби допомогли з лікуванням важко хворої дитини, пише газета “Експрес”. Але замість матеріальної підтримки заробила собі кредитний борг…

Пізно ввечері на телефон матері надійшло повідомлення про те, що її мобільний рахунок поповнено на три з половиною тисячі гривень. У есемесці була відмітка “гроші на лікування”. А вже через декілька хвилин зателефонував чоловік, який відрекомендувався представником оператора стільникового зв’язку й повідомив: сума поповнення рахунка дуже велика, кошти можуть пропасти, якщо їх терміново не зняти за спеціальним кодом через банківський термінал.

Розчулена таким внеском від “благодійників”, жінка навіть не здогадалася перевірити стан рахунка на телефоні. Позаяк у селі банкоматів немає, а в пізню пору рейсові автобуси вже не їздили, найняла сусіда з машиною, щоб завіз до обласного центру.

Як тільки добралася до термінала, відразу зателефонувала до так званого представника оператора мобільного зв’язку. Сусід, який стояв поруч, відразу запідозрив щось неладне й намагався її зупинити. Та жінка навіть слухати захотіла. Скрупульозно вводила цифрові комбінації, які диктував незнайомець. Щойно натиснула клавішу “Enter”, зв’язок перервався. Натомість надійшла СМС: “Ваша операція з оформлення кредиту на суму 3,5 тисячі гривень успішно завершена”.

“З’ясувалося, гроші на мобільний рахунок ніхто не збирався переказувати, – каже речник патрульної поліції Черкас Зоя Вовк. – Пройдисвіти вирішили нажитися на чужому горі, скориставшись мобільним номером матері важко хворої дитини. Внаслідок чого вона оформила кредит на себе, а кошти переказала на веб-гаманець шахраїв”.

16 Березня, 2017 в 08:43 / Переглядів: 1566

Теми: Кримінал,Суспільство,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про