Антон Яценко: До громадських слухань щодо підняття тарифів на проїзд у міському транспорті Умані повинні долучитися всі уманчани!

28 березня о 17-00 год. в сесійній залі Уманської міської ради відбудуться громадські слухання щодо перегляду питання про підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті Умані. Про це повідомила робоча група з підготовки громадських слуханьна сайті Виконкому Уманської міської ради.

Свою думку з приводу цього висловив народний депутат Антон Яценко у соцмережі Фейсбук.

«Вважаю, що ціна 4,5 гривень за проїзд у міському транспорті, яку пропонує встановити Виконавчий комітет Уманської міської ради, є завищеною та необґрунтованою» — переконливо зазначив нардеп.

Як відомо, народний депутат спільно з депутатами фракції партії «Відродження» в Уманській міськраді на чолі з Іриною Плетньовою та Черкаській обласній раді уже звернулись до міської ради щодо врегулювання питання по підняттю тарифів на проїзд у автобусних маршрутах Умані.

Оскільки це питання потребує громадського обговорення парламентар закликав усіх уманчан долучитися до громадських слухань та відстояти свою позицію — НЕ допустити підняття цін на проїзд у міському транспорті!

15 Березня, 2017 в 22:21 / Переглядів: 810

Теми: Політика,Умань

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про