Уманський депутат розпочав боротьбу за рівні дороги (документ, фото)

Уманський депутат Ярослав Кулінєєв розпочав боротьбу за рівні дороги у своєму районі міста, від якого був обраний до місцевої ради. Жителів обурює жахливий стан проїжджої частини та тротуарів, які роками не ремонтувалися, тому народний обранець звернувся до очільника міста за сприянням у вирішенні нагального питання.

 

“28 лютого, враховуючи незадовільних стан доріг у мікрорайоні ДОСИ, я зробив депутатське звернення до міського голови Цебрія О.В. з проханням внести зміни в рішення виконавчого комітету від 26 січня 2017 р. №13 (Титульний список об’єктів відділу ЖКГ, видатки для яких будуть проводитись у 2017 році), а саме доповнити та змінити титульний список КТКВ 4016650 «Утримання та розвиток інфраструктури доріг наступними пунктами:
1) Підрозділ Капітальний ремонт доповнити пунктом Капітальний ремонт вулиці Комарова з обсягом видатків 550 000 грн.
2) У підрозділі Поточний ремонт збільшити обсяг видатків на Поточний ремонт вулиці Комарова до 250 000 грн.
Тобто ситуація така, що в титульних списках (це такий документ в якому зазначено що має бути зроблено і скільки піде на це коштів) навіть немає пункту капітального ремонту доріг по вулиці Комарова. На поточний ремонт міська влада виділила всього 130 тис. грн.” – інформує депутат на своїй сторінці в соцмережі.


“Я був на засіданні виконавчого комітету і за мою пропозицію виділити БІЛЬШЕ КОШТІВ на ремонт доріг в мікрорайоні ДОСИ навіть не голосували. Вони просто порахували, що це їх не достойно, міський голова Цебрій О.В. повністю ПРОІГНОРУВАВ це питання. Хочу зазначити, що за надзвичайно низьку якість асфальту повністю несе відповідальність міський голова та відділ ЖКГ. Але якщо вже вони так сильно не хочуть працювати і діяти в інтересах громади то я їм допоможу.”

Аби хоч якось вплинути на ситуацію і змусити компетентні органи працювати належним чином, Ярослав Кулінєєв викликав поліцію зафіксувати нинішній стан доріг. Залишається надія, що правоохоронці нагадають керівництву ЖКГ та міській владі, що вони діють на підставі та в межах, визначених нормативно – правовими актами України. Їх прямий обов’язок забезпечувати належні та безпечні умови перебування людей на вулиці.

Простіше не помічати проблему, коли тобі про неї заявляють і далі займатися звичними справами, проте мешканцям мікрорайону щодня доводиться долати смугу перешкод з вибоїн, болота і води, аби вибратися з дому.

 

15 Березня, 2017 в 19:00 / Переглядів: 1373

Теми: Події,Політика,Суспільство,Умань,Черкащина

Тэги: ,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про