В Умані відбудуться громадські слухання стосовно підняття тарифів на проїзд

28 березня о 17:00 в приміщенні сесійної зали Уманської міськради відбудуться громадські слухання стосовно перегляду тарифів на проїзд у міському пасажирському автомобільному транспорті в місті Умань. На слухання запрошуються мешканці міста, яким не байдужа ситуація з підняттям вартості користування громадським транспортом.

До проведення слухань містяни можуть писати свої звернення, зауваження, пропонувати можливі варіанти вирішення проблеми до Відділу звернень громадян, аби вплинути на розвиток подій і встановити справедливий тариф.
Коментуючи ситуацію, депутат Уманської міської ради Ярослав Кулінєєв закликав громадян не залишатися осторонь і не чекати, що хтось за них відстоїть ціну на проїзд. Тільки містяни можуть вирішувати, на яких умовах вони будуть співпрацювати з перевізниками.

“Уманська громада не повинна ігнорувати ці слухання. Навпаки, чим більше людей прийде до зали, тим більша ймовірність, що тариф на проїзд буде встановлено справедливо, адже спершу мова йшла про вартість проїзду у 4 грн., а по факту діло йде до 4,5 грн. Нині працює робоча група, яка визначає доцільність підняття ціни аж на 1 грн. Задача громадян – не дати можливості зацікавленій стороні зібрати у залі своїх людей і “протягнути” потрібне рішення.” – додає депутат.

1
Залиште коментар

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Підняття тарифів на проїзд обговорюватимуть на Черкащині | Про Головне Recent comment authors
  Підписатися  
newest oldest most voted
Повідомте про
trackback

[…] Відбудуться громадські слухання стосовно перегляду тарифів на проїзд у міському пасажирському автомобільному транспорті в Умані. Уманчан запрошують відвідати слухання щодо підвищення вартості громадського транспорту, повідомляє «Рідний Край» […]