Автодорожники Черкащини звітують про ліквідацію ямковості на понад 17 тис. кв. м. покриття

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області продовжуються роботи з ліквідації ямковості на дорогах державного значення.

Філіями підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжуються активні роботи з ліквідації аварійної ямковості. Так, 14 березня філіями ДП «Черкаський облавтодор» було виконано ямковий ремонт на майже 1 тис. кв. м доріг загального користування державного значення.

На дорогах державного значення та на місцевих автошляхах щодня працюють близько 30-ти шляхових бригад. Підрядні організації використовують сировину трьох місцевих асфальтобетонних заводів.

Роботи з ремонту дорожнього покриття проводилися з використанням гарячого асфальтобетону та із застосуванням холодного асфальтобетону. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме і надалі, якщо не завадять погодні умови.

Роботи з ямкового ремонту проводилися на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Т-24-06 /М-05/-Маньківка-Іванки-Буки та на шести дорогах місцевого значення. Окрім того, проводяться роботи із планування узбіч автошляхів, прибирання сміття та інші роботи.

Всього з 2 по 14 березня на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядними організаціями було виконано ямковий ремонт на понад 17 тис. кв. м покриття автодоріг державного значення.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Черкаській області

15 Березня, 2017 в 14:36 / Переглядів: 1335

Теми: Економіка,Події,Політика,Черкащина

Тэги: ,,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про