«Село Берестівець в Уманському районі стало взірцем для всієї Черкащини», — Антон Яценко (ФОТО, ВІДЕО)

На сьогодні одним із кращих сіл Черкащини визнано село Берестівець, що в Уманському районі. Про це написав народний депутат України на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

Дбають про розвиток села та його благоустрій керівник сільськогосподарського підприємства ТОВ «Берестівець» Василь Чекаленко та сільська рада на чолі з Сергієм Яременком. Долучився до покращення якості життя у селі і народний депутат України Антон Яценко. Завдяки спільним зусиллям вдалось реалізувати низку важливих для Берестівця проектів.

https://www.youtube.com/watch?v=ofSqFiJFTzY

«За мого сприяння і депутатів Черкаської обласної ради від партії «Відродження», на реалізацію цього проекту залучили ще майже мільйон гривень, що становило більше третини всіх коштів, спрямованих на відновлення ставка. Наразі окрасою Берестівця є великий став, де створено всі умови для комфортного відпочинку жителів села» -прокоментував народний депутат.

Берестівець4

До того ж, Антон Яценко активно займається питанням ремонту доріг. Зазначимо, що у минулому році за ініціативи парламентаря було відремонтовано частину міжселищних доріг, зокрема, й дорогу протяжністю майже 2 км. у напрямку с. Краснопілка – с. Берестівець Уманського району.

Берестівець2

Народний депутат відзначив, що на досягнутому не зупинятиметься. Тому пообіцяв, що невдовзі буде відремонтовано і дорогу в напрямку с. Берестівець – с. Родниківка.

Окрім того, нардеп постійно допомагає освітнім закладам на своєму окрузі. Раніше за його сприяння було замінено 15 вікон та одні двері у Берестівецькій загальноосвітній школі. Учні та вчителі відтепер навчаються та працюють у теплих приміщеннях.

Антон Яценко допомагає не словом, а ділом. Зокрема, у березні цього року жителі села мали змогу пройти безкоштовне обстеження грудної клітки на пересувному мобільному флюорографі, який обслуговував населені пункти Уманського, Христинівського, Монастирищенського і Тальнівського районів.

Берестівець 6

Народний депутат пообіцяв і надалі працювати над вирішенням проблем благоустрою сіл на своєму окрузі.

15 Березня, 2017 в 11:06 / Переглядів: 1130

Теми: Політика,Україна,Черкащина

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про