Адвокат розкрив місце проживання Януковича

Адвокат розкрив місце проживання Януковича

Янукович живе в Ростові

Також скасоване заочне розслідування за справою стосовно екс-президента, запевняє юрист.

Заочне розслідування стосовно Януковича має бути припинене, заявив адвокат екс-президента Віталій Сердюк. Також адвокат підкреслив, що в ГПУ із цим не згодні. Про це він заявив у коментарі Українській правді.
“Після отримання Генпрокуратурою України від Генпрокуратури Російської Федерації офіційного підтвердження адреси проживання Віктора Януковича і згоди на сприяння в здійсненні всіх необхідних процесуальних дій у ГПУ немає жодної підстави застосовувати щодо Віктора Януковича процедуру спеціального (заочного) досудового розслідування”, – стверджує він.
Він наполягає, що заочне розслідування Януковича вже припинене відповідно до ч. 5 ст. 297-4 Кримінального процесуального кодексу України, згідно з якою, коли підстав для заочного досудового розслідування більше немає, подальше досудове розслідування здійснюється в загальному порядку.
“Будь-які спроби подальшого ведення заочного розслідування є кримінально караним злочином і порушенням права людини на захист, гарантованого як українським, так і міжнародним законодавством”, – зазначив Віталій Сердюк.
“У разі ігнорування співробітниками ГПУ цього факту захист буде змушений подати заяву про скоєння злочину”, – зазначив адвокат.
Він також назвав адресу проживання Януковича.
Янукович живе в Ростові на вул. Єременка
“Ця адреса відома віддавна, за нею проходило офіційне листування. Це не складське приміщення. Це житловий будинок, окремо збудований на території котеджного невеликого містечка. Там житлові будинки стоять за огорожею”, – зазначив Сердюк.
На запитання, чи проживає Янукович там постійно, чи цією адресою користуються лише для листування, Сердюк відповів: “Мій підзахисний постійно проживає за цією адресою, але він часто їздить у відрядження. З урахуванням того, що в розшуку його немає, він може вільно пересуватися як по Росії, так і по світу. Його не оголошено в розшук, тому жодного обмеження немає”.
Адвокат Сердюк не відповів на запитання про те, якого, власне, характеру має відрядження Янукович і куди саме він подорожує.
“Ми зустрічалися повсюди”, – лише сказав Сердюк.
У той же час у Генпрокуратурі зазначають, що єдиним приводом для припинення заочного розслідування щодо Януковича є добровільна його поява в Україні.
У коментарі Українській правді прокурор військової прокуратури Роман Кравченко зазначив:
“Заочне розслідування стосовно Януковича може закінчитися, тільки коли він добровільно повернеться в Україну. Адреса, яку називають адвокати Януковича, нами не підтверджується”.
Джерело: Кореспондент

14 Березня, 2017 в 16:14 / Переглядів: 824

Теми: Кримінал,Події,Політика,Суспільство,Україна

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про