Через порушення правил пожежної безпеки у Золотоніському районі горів деревообробний комбінат

13 березня о 19:30 в селі Благодатне (колишнє село Чапаєвка) на території ТОВ «Черкаський деревопросочувальний комбінат», розташованому на вулиці Заводській виникла пожежа в приміщенні цеху з виготовлення паливних брикетів. Інформує  речник начальника управління ДСНС у Черкаській області Констянтин Проценко.

Охоронець підприємства, який здійснював обхід території, побачив дим, що виходив з під даху будівлі цеху. Не гаючи часу, чоловік зателефонував за номером «101».

На боротьбу із вогнем на місце оперативно прибули рятувальники Золотоніської пожежно-рятувальної частини, які о 21:32 пожежу локалізували, а о 23:00 повністю її ліквідували. Через сильне задимлення як території так і самого приміщення цеху вогнеборцям довелось майже постійно працювати в апаратах на стисненому повітрі.

У результаті пожежі вогнем знищено дошки, пошкоджено електропроводку та тирсову сировину. За попередніми даними, причиною пожежі стало коротке замикання електропроводки.

Даний об’єкт у липні 2016 року перевірявся інспекцією ДСНС щодо дотримання керівництвом заходів пожежної та техногенної безпеки. За результатами перевірки об’єкту, через його незадовільний протипожежний стан, фахівці ДСНС направили до суду позовну заяву щодо заборони експлуатації ТОВ «Черкаський деревопросочувальний комбінат».
Серед основних порушень правил пожежної безпеки, що створювали реальну загрозу виникнення пожежі, а також ускладнювали її ліквідацію та проведення евакуації людей найбільш важливими були: використання будівельних конструкцій з ненормованими межами вогнестійкості, відсутність вогнезахисної обробки дерев’яних конструкцій, не дотримання протипожежних розривів між будинками та спорудами, звуження шляхів евакуації, відсутність систем зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, систем автоматичної пожежної сигналізації.
Нажаль, у даній справі, врахувавши запевнення керівництва комбінату щодо усунення виявлених недоліків, суд став на бік власників.
Як показав час, обіцянки керівництва навести на підприємстві належний протипожежний стан залишилися виключно у залі судових засідань. А менш ніж за рік на об’єкті сталася пожежа. На щастя через нічний час людей на підприємстві не було, тож ніхто із людей внаслідок пожежі не постраждав.

14 Березня, 2017 в 12:53 / Переглядів: 820

Теми: Події,Суспільство,Черкащина

Тэги: ,,,

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про