«Синіх китів» переможуть «Білі дельфіни» (відео)

Самогубства підлітків є далеко не новою проблемою людства. Дитячий відчай штовхає їх на непоправний крок, і вберегти не виходить ні з допомогою переконань, ні з допомогою рівня добробуту. Однак навіть незважаючи на масовість смертей, люди не опустили руки і створили у соціальних мережах свій рух проти “груп смерті” – “Дельфіни проти китів”.

На противагу символу “груп самогубців” – кита, вони назвали свій рух “дельфінами” і займаються делікатною допомогою жертвам жорстокої гри і навіть прямим впливом на закриття смертельних груп.

В групах “Дельфінів” небайдужі люди збираються для того, щоб спільними зусиллями блокувати контент про самогубства. Також вони знаходять в соцмережах дітей, які вже захоплені смертельною грою і розмовами, музикою або простим розумінням – намагаються вберегти їх від необдуманого кроку.

У спільнотах є як професійні психологи, так і просто талановиті люди. Всередині груп – притчі про сенс життя, допомогу людям, які пережили важку втрату через смертельні групи “китів”, а також ті, хто розповідає інсайдерську інформацію про кількість смертей, повідомляє про сторінки дітей, які вже отримали свою “дату смерті” і розповідає, що саме відбувається всередині груп і які небезпечні завдання дають “куратори” цим дітям.

Проте ефективність таких “антикитів” невисока, тому як людині, яка вже прийшла до суїцидальних думок – складно зрозуміти мотиви тих, хто намагається її врятувати. Такі вмовляння не здійснювати непоправного навіть дратують, а в кращому випадку – змушують подумати, що все ж не всім все одно на проблеми підлітка – “кита”.

Однак кожне врятоване життя означає чийсь врятований світ, щастя і майбутнє.

Джерело: Українські новини

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про