Золотоноша говорить: Як ви ставитесь до скасування 8 Березня? (відео)

Попри розбіжності у позиціонуванні, 8 березня нині, перш за все, це серед українців хороша традиція і гарний привід порадувати представниць прекрасної статі – зробити їм по-особливому приємний день, на який вони заслуговують. Для більшості жінок весна починається саме цього дня. Коли вони стають об’єктом підвищеної уваги з боку своїх чоловіків, які дарують їм квіти, турботу та ласку.

8 Березня, звісно ж, не єдиний день, коли жінкам потрібна посилена увага, шквал компліментів та оберемки квітів. Любити їх та поважати варто постійно, але саме в переддень досить цікаво дізнатися думки золотонісців щодо майбутнього цього свята. Вже не перший рік тривають розмови про те, щоб скасувати усі свята, які залишилися українцям у спадок від радянської епохи. Проект Українського інститут національної пам’яті поки що не затверджений, а чи не єдиний момент, з яким українці поки що не погоджуються – скасування святкування Міжнародного жіночого дня. Точніше, відміна вихідного. Адже, судячи з усього, традиція лишиться.

Втім, дізнаємося більш детально, наскільки містянам дороге це свято. Своїми думками перехожі ділилися днями для першого весняного випуску проекту “Золотоноша говорить”.

Інформацію взято із сайту Золотоноша

Залиште коментар

avatar
  Підписатися  
Повідомте про